Zvýhodněná nabídka hlasů Vocalizer for NVDA u příležitosti konference INSPO

V sobotu 12. března 2016 se koná v Praze konference INSPO 2016.Tato konference o technologiích pro osoby se specifickými potřebami se za uplynulých 15 ročníků stala jednou z nejvýznamnějších akcí tohoto druhu v České republice. Na webu Odečítače.cz byla nedávno zahájena nabídka kvalitních českých hlasů Vocalizer for NVDA, které jsou nejdostupnějším řešením ve své kategorii pro zrakově postižené uživatele počítačů. Abychom na obě akce upozornili, připravili jsme u příležitosti konference INSPO zvýhodněnou nabídku těchto hlasů.
logo konference INSPO, zdroj: www.inspo.cz
Objednáte-li si hlasy Vocalizer for NVDA v týdnu od 7. do 13. března 2016, obdržíte je za zvýhodněnou cenu 1.990 Kč. S objednávkami či jakýmikoli dotazy se obracejte na Jana Šnyrycha na tel. čísle 731 169 643 nebo na e-mailu info@odecitace.cz. Můžete též využít objednávkový formulář

O odečítači NVDA

NVDA je otevřený odečítač obrazovky pro nevidomé, vyvíjený australskou nadací NV Access a mezinárodní komunitou vývojářů. Celosvětově patří k nejrozšířenějším odečítačům obrazovky pro nevidomé. NVDA umožňuje zrakově postiženým pracovat s běžnými počítači v systému Windows. Standardně se dodává s volně šiřitelnými syntetickými hlasy eSpeak.

O hlasech Vocalizer for NVDA

Vocalizer for NVDA je doplněk vyvíjený portugalskou společností Tiflotecnia, který do odečítače NVDA přidává vysoce kvalitní hlasy firmy Nuance. Lze jimi plně nahradit méně srozumitelné hlasy eSpeak, které jsou s NVDA běžně distribuovány.