Na Odečítače.cz nově můžete zakoupit hlasy Vocalizer for NVDA

Volně šiřitelný odečítač obrazovky pro nevidomé NVDA je díky své dostupnosti, spolehlivosti a všestrannosti jeden z nejrozšířenějších softwarů pro zrakově postižené. Pokud vám ale nevyhovují robotické a syntetické hlasy, které se s NVDA distribuují, můžete na Odečítače.cz nyní zakoupit velmi kvalitní a dobře srozumitelné hlasy Vocalizer for NVDA včetně českých hlasů Zuzana a Iveta. Nově jsem jejich přímým distributorem pro Českou republiku.
Vocalizer for NVDA přidává do odečítače NVDA kromě českých hlasů Zuzana a Iveta desítky dalších hlasů pro přibližně 50 světových jazyků. Tyto hlasy jsou velmi příjemné na poslech i při čtení delších textů a jsou mnohem srozumitelnější i pro začínající uživatele. Jejich velkou předností je i možnost vytvoření přenosné instalace. Společně s NVDA je tedy můžete používat ihned po připojení flash disku k jakémkoli počítači s Windows. Nově můžete hlasy Vocalizer for NVDA zakoupit přímo na Odečítače.cz za velmi výhodné zaváděcí ceny. Můžete si vybrat mezi pořízením běžné elektronické licence, kterou si nainstalujete sami, a předinstalovaným NVDA s hlasy Vocalizer na flash disku, kde je máte připravené k okamžitému použití kdekoli. Podrobnější informace najdete na stránce Vocalizer for NVDA.

O odečítači NVDA

NVDA je otevřený odečítač obrazovky pro nevidomé vyvíjený australskou nadací NV Access a mezinárodní komunitou vývojářů. Celosvětově patří k nejrozšířenějším odečítačům obrazovky pro nevidomé. NVDA umožňuje zrakově postiženým pracovat s běžnými počítači se systémem Windows. Standardně se dodává s volně šiřitelnými syntetickými hlasy eSpeak.

O hlasech Vocalizer for NVDA

Vocalizer for NVDA je doplněk vyvíjený portugalskou společností Tiflotecnia, který do odečítače NVDA přidává vysoce kvalitní hlasy firmy Nuance. Lze jimi plně nahradit méně přirozené a srozumitelné hlasy eSpeak, které jsou s NVDA běžně distribuovány.